UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Jegomość - Dlaczego Niemcy likwidują te cudowne fermy wiatrakowe i otwierają kopalnie węgla. Gdyby nie ulgi energia z wiatraków byłaby droższa niż z kopalin. Jak zlikwidować wiatraki po zakończeniu eksploatacji, pewnie trafia do Polski

bra