UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mój kuzyn mieszka na wsi koło Pasłęka. też był wrogiem wiatraków, Powiedzieli mu ile dostanie kasy za pozwolenie na postawienie jednego na swoim polu. Teraz u niego na polu stoją 3 wiatraki a reszta mieszkańców wsi nu zazdrości. Nic mu nie hałasuje i nic mu nie przeszkadza. Krowy dają mleko a kury się niosą. Niestety na ciemnotę ludzką nie ma lekarstwa.
ksamol