UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Witam serdecznie co za kraj wiatraki źle atom zobaczycie im bliżej będzie też będzie źle zobaczycie co by było gdyby durny Duda ( ten z ZOMO) mial udziały w wiatrakach a tak dla wszystkich mądrych jesteśmy krajem gdzie wszystko na nie w szkole nie bo czarnym biskupom się nie podoba nie pomagać nikim bo Braun nie chce a ten nasz prezydent suteren to cudak o Wałęsie chce mówić wszystko a jak o nim się mówi że był na ty z kibolami zahahmecił mieszkanie to źle czekam na powrót komuny niech żyje Gomułka i gierek

Może ktos