UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ireneusz Kulka - prezes korporacji EDP która ma stawiać te wiatraki powiedział: "Polacy płacą za mało za prąd. Jeśli OZE w Polsce ma się rozwijać, musimy płacić więcej". Także ten teges, ręka do góry kto uważa, że jak nastawiamy sobie wiatraków to będziemy mieć tańszy prąd.