UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak tęsknię za węglem jestem z ciemnogrodu mieszkam w mieście nigdy nie przeszkadzał mi dym i zapach z komina, więc tak wolałbym palić węglem niż mieć wiatrak pod oknem. No chyba że otworzymy fabryki będziemy produkować wiatraki, będziemy je stawiać i z nich korzystać, a zapomniałem gdzie produkować jak rudy wszystko sprzedał