UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Precz z wiatrakami - Bzdury opowiadasz. Niemcy trzymają bloki węglowe w rezerwie i uruchamiają je jedynie w celach wyrównania bilansu energetycznego albo w przypadku awarii innych zasobów energetycznych. Niemcy nie eksploatują w formule ciągłej bloków węglowych, to co się w Polsce mówi to jak większość na temat Niemiec to kłamstwo! Nasze elektrownie węglowe to technologia z lat 70tych! Wydobycie węgla w Polsce jest najdroższe w Wuropie i nikomu się nie opłaca za wyjątkiem górników, którzy wyciągają wciąż ręce po więcej!

Najdroższy prąd w Europie