UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Jegomość - Czy Pani minister klimatu i środowiska Paulina Hennig-Kloska ma takie cudo technologiczne gdzieś przy swojej posiadłości? Myślę, że to byłoby najbardziej przekonywujące gdyby tak było. Pani Paulina by wystąpiła przed kamerami mówiąc - tak mieszkam i będę nadal mieszkać w odległości 700 m od tego wiatraka i mam się dobrze. No przecież to by wszystkim zamknęło usta.