UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pytam Was ? Dlaczego w Elblągu największy i najwyższy pomnik to ten z czerwoną gwiazdą ? Z opowiadań mojej Matki to wojska Radzieckie a w tym ukraińskie i białoruskie wyzwalając Elbląg, podobnie jak dziś w Ukrainie gwałcili i mordowali. Ale mając świadomość że i było wojsko które zginęło nie robiąc krzywdy cywilom to pamięć się im należy tylko zmniejszyć ten kolos i usunąć czerwoną gwiazdę jako symbol zła !