UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A kiedy pod tym sejmem były w którym roku? Nie zajarzyłeś że od dawna nie strajkują, nie walczą. Zwyczajnie wszyscy odpuścili bo nie ma sensu walka z wiatrakami. Niech kto inny walczy o zmianę systemu. I tyle. Jest duża kolejka jedziesz gdzie indziej, gdzie jest mniejsza. Czyli z Gdańska i tak przyjeżdżają do Elbląga. .

Eloooo