UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Służba to była może 50 lat temu, teraz to jest normalna praca jak każda inna. Nikt nikomu służył nie będzie, ludzie mają jakiś wyidealizowany obraz szpitali „ a położe się mają przy mnie chodzić i już bo to ich SLZUBA”, co za średniowiecze. Nikt nie bierze pod uwagę że na 10 pacjentów przypada jedna pielęgniarka, wystarczy że jeden pacjent wymaga więcej uwagi i juzbjest dramat. Zwłaszcza jak pozostałe 9 ma wygórowane oczekiwania w stylu „ proszę otworzyć okienko, poprawić kołderkę, uśmiechnąć się „