UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Gregor82 - Jak żonie ciężko to niech do Wójcika idzie. Ludzie jak ludzie taka praca nie każdy się nadaje. Sam chodzisz bez kolejki bo żona cię wciśnie do kolegów lekarzy więc nie wiesz o czym mówisz. Pod sejmem to żona chyba była po podwyżkę jak pamiętam .