UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wiesz co w rodzinie mam i pielęgniarki i lekarzy wiem jak działa system zdrowia. Ludzie zwłaszcza Polacy to wielcy znawcy od kurzu i rzeczy zbędnych, Nie znają się na niczym ale się wypowiadają bo podchodzą emocjonalnie. Tak jak było ze smoleńskiem i wtedy każdy to znawca fizyki lotniczej i aeoronautyki i mechaniki lotniczej. Tak samo jest teraz. Jak by jakaś osoba miała spędzić 24 godziny dyżuru w szpitalu to po 6 godzinach już by miała dość. Kolejki z tzw bólem d. bo ludzie przyłażą w nocy o 2 albo 3 czy 4 na ranem bo nie chce im się stać w kolejkach i czekać więc przyłażą z niczym. Albo emerytki co przychodzą na wypisanie recepty i zawracają dupę lekarzowi jak by mogli to zrobić telefonicznie albo u lekarza rodzinnego. TEMU SĄ KOLEJKI I TEMU personel lekarza jest jaki jest ale nie można szufladkować że wszyscy są tacy i nie są empatyczni. Moja żona idąc na dyżur na 20 i wracając po 15 albo 17 jest tak zmęczona że nie ma ochoty jeść ani gadać bo się użera z roszczeniowymi pacjentami często po alkoholu albo że im się coś należy bo płacą ubezpieczeni i z mordą do każdego lekarza się czepiają. A może poszli by pod sejm i tam by morde darli na polityków.

Gregor82