UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@????????????? - A Wojtuś już nie jest w moim domu, jest wciąż w kontakcie i przyjeżdża na urlopowania. Niestety nie zbalazła się rodzina, która chciałaby zaopiekować się nim na stałe, zaadoptować... Moja rola to czasowe zaopiekowanie dziecka, dla Wojtusia trwała 9lat i skonczyła się. Wojtuś jest wolny prawnie, nadal można Go zaadoptować.