UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A dlaczego właściwie powstała ta druga spółdzielnia przemysłu skórzanego "Renoma". W jednym mieście dwa przedsiębiorstwa o tym samy profilu - "Plastyk" i "renoma"? Przecież w czasach PRLu firmy ze sobą nie konkurowały. O co w tym wszystkim chodziło?