UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@derty - Wystarczy najpierw sobie wyobrazić a potem szczerze sobie odpowiedzieć na pytanie co ja bym zrobił / zrobiła gdybym żył / żyła w tamtych czasach w tamtych warunkach. Otóż tamte pokolenia Polaków przeżyły to w większości godnie, odbudowując kraj po wojnie i tworząc lepsze warunki dla następnych pokoleń.