UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z uznaniem trzeba patrzeć na tych ludzi - osadników którzy przybyli z Litwy, Białorusi i Ukrainy i musieli uczyć się jak zagospodarować nowoczesne mienie jakie dostali po Niemcach od Wielkiej Trójki, po nieszczęściu jakie zafundowały im władze Polski Sanacyjnej we wrześniu 1939r i dołożył Rząd Na Uchodźstwie / czyli sp... leniu do Anglii z 7 tonami złota /...