UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

lubię czytać te wspominki jak pokraczna komuna w pokraczny sposób radziła sobie z pokracznymi problemami, które w normalnych krajach w ogóle nikogo nie interesowały, to takie wrecz lemowskie opowiadania o cywilizacjach gdzieś w odległych galaktykach, kompletnie zaburzonych w logice społecznej

derty