UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego tej części Elbląga jest ona przeznaczona pod zabudowę usługową. Przedstawiciel firmy, dopytywany przez naszą redakcje, nie chciał na razie zdradzić, co ma na tej działce powstać.. To już wiadomo dlaczego wczesniej nie było chętnych. Tylko ciekawy jestem kto w Ratuszu wpada na takie mądre inaczej pomysły, by przeznaczać te tereny na USLUGOWE. zamiast na indywidualne działki pod budownictwo jednorodzinne.