UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niestety Elbląg został wchłonięty przez Trójmiasto przez co powoli zaczął umierać. Większość firm po covidzie upadła w Elblągu i spowrotem nie otworzyła się w Elblągu, lecz w Trójmieście na czym Elbląg stracił.

ELBLĄGI