UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

z drugiej strony władze Elbląga nie przedstawiły swojego oficjalnego stanowiska na etapie konsultacji społecznych. - To na co czekamy ? Liczę, że tak jak 98 % elblążan było za wejściem do woj pomorskiego, tak teraz mimo, że mniej jest obecnie elblążan w Elblągu zdecydowana wiekszość bedzie za wejściem do Metropolii, więc czekamy na szybki ruch Prezydenta Missana.