UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To samo z dyrektorami szkol wszelakich powinno byc a zwlaszcza kiedy taki dyrektor z zawodu jest juz ma emwryturze i za nic w swiecie nie zamierza opuscic zajmowanego stanowiska niejednokrotnie zatruwajac przy okazji zycie uczniom i pracownikom bo nie nadaza w sfej starosci za zmieniajacym sie obrazem terazniejszego swiata.

Inzynier z Petrobudowy