UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ograniczona kadencyjność wymusza zmianę pokoleniową. Otwiera szanse dla innych. Należało by ograniczyć również do dwóch kadencje posłów, senatorów i radnych. Wymusilibyśmy tym ruchem wymianę kadr i otwarcie na ambitnych młodych. Ile można patrzeć na dożywotnich posłów: Kaczyńskiego i Tuska. To są blokujący zmiany w tym kraju!

KADENCYJNOŚ3XTAK