UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

no i koniec lata i kolejny rok gdy pięknie wyremontowana Muszla za pieniądze Miasta, czyli nasza jest zarezerwowana tylko dla jednej emeryckiej organizacji "kulturalnej " Szkoda, bo pamiętam lata 70 te gdy co niedziela były tam koncerty