UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@BIUle - W Pana / Pani wypowiedzi brzmi ton wyższości - "jeśli masz inne zdanie, to po prostu nie znasz się na rzeczy". Proponuję nie pouczać 10,5 mln ludzi, zawstydzając ich cywilizacyjnym zacofaniem, polskim marazmem i nietolerancją. To właśnie trąci "lewackością" i kosmopolityzmem. Proszę sobie to uprawiać, ale dać innym prawo do komentowania tego. W imię wolności myśli i wypowiedzi