UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co za expres.... jeszcze w tej kadencji, prezydent chce ujarzmić Kumielę, to jest proste ' najlepiej w niedzielę, kilkadziesiąt lat nas zalewa, I gdy woda opada nikt nie pamięta o rzeczce, a gdy przyjdą kolejne, opady, kto będzie miał, nową kadencję?, rzeczka znowu wyleje, bo ma na Oboźnej audiencję