UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Super wiadomość. szkoda, że dopiero teraz. Z placu zabaw dla psów obserwowaliśmy ten opuszczony teren basenu i od paru lat naturalna była decyzja, którą teraz podjął Ratusz. Dwie funkcje starego basenu to idealne rozwiązanie, bo na Pośredniaku i pod budką z piwem już się mówiło o planach zabudowy mieszkaniówką tego terenu.