UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Widać to rozpieszczanie przy budowie parkingu na Warszawskiej. Odkryli jak zawsze stare mury i bedą na nie patrzeć pół roku jakby było coś nowego pod ziemią starówki. Podobnie z budową osiedla, wszystko stoi bo ktoś tak rządzi !