UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Warto się wybrać, tylko szkoda, że lato po kilku tygodniach ma sie ku końcowi i kolejny rok nikt oprócz ETK nie skorzystał z uroków Muszli Koncertowej w Bażantarni. Ciekawe ile kosztuje jej wynajem od Urzędu Miasta ?