UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja zarabiałem 2k, a teraz 3,8k. Ale co z tego, skoro mając 2k byłem w stanie odkładać po kilka stów na konto oszczędnościowe, a teraz mając 3,8k muszę te pieniądze z konta oszczędnościowego pobierać, bo mi nie starcza do wypłaty.