UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@biedny chłopek roztropek - Jeszcze więcej dodruku pustego pieniądza bez pokrycia dla darmozjadów i procentowych (nie kwotowych podwyżek emerytur dla najbardziej ubogich). Jeszcze więcej plusów i urzędników. Będzie na pewno lepiej. Weźcie przykład z Rumunii. Tam zaczęto oszczędzać.