UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jaka pandemia osiołku. W pandemii świat stał ceny stały w miejscu. Paliwo rekordowo nienaturalnie tanie bo szejkowie musieli tanio puszczać. Inflację w pandemii wymyślił PiS. Ściemnili ludziom i powielają te teksty.