UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
/Złapano uciekiniera... z ulicy Browarnej (niem. Angerstrasse)... / - ówczesna (1902r. ) Angerstrasse (Anger = pastwisko, dzisiejsza dzielnica Na Stoku), wkrótce otrzymała nazwę Hochstrasse - ul. Wysoka, a obecnie to ul. Płk. St-wa Dąbka, która po II wojnie, do grudnia 1947 roku nosiła nazwę ul. Wysoka.
ad remus