UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jest to największa hańba polityczna XX wieku. Rząd Sanacyjny po przegranym wrześniu 1938 uciekł z 7 tonami złola do Anglii. Gdy Wielka Trójka zdecydowała za nas jak ma wyglądać Polska, bo mieli dość "polskiego kłopotu, rząd na zachodzie gdy zobaczył że sowieci idąc na Berlin zajmują Polskę do swojej strefą wpływów, bezmózgowi wywołali to powstanie...220tyś Warszawiaków poszło do piachu, bez sensu... warszawskie dzieci idziemy w bój... a na tygrysy mamy visy... itp głupoty. To była tragedia ludzka, ale nikt za to nie odpowiedział... dzisiaj spadkobiercy sanacji, Jarosław i jego przyboczni szykują nam podobne nieszczęście @Thrue.