UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oczywiście, że mało ten plac był i będzie. Dostał dofinansowanie i Twoje zdanie w tej chwili nic dla mnie je znaczy. Wiesz dlaczego? Bo moje dzieci oraz dzieci sąsiadów korzystają z tego placu, przyjazzaja tutaj również dzieci z innych osiedli i to jest dla mnie ok. Dla ciebie nie musi. Masz prawo zgłosić swój pomysł do budżetu, droga jest naprawdę prosta. Najlepiej tylko krytykować, coz.