UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

KTO MIESZKA NA KOSCIUSZKI?! Parking dla kilku bloków wybudowano na terenie miasta z sldindiszy z BO i okazuje się że plac zabaw na terenie wspólnoty mieszkaniowych też jest z funduszy BO i jeszcze remont na koszt podatnika?! Co jest ludzie ?! Przecież to przekręt jakiś!!!