UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Medium - A co, miała kobieta w uwalonych kaloszach stać na konferencji? Zadałeś sobie odrobinę trudu żeby zobaczyć czy pani wiceprezydent była na miejscu i łaziła po tym syfie ? Bo ja tam byłam i widziałam jej działania i zainteresowanie tematem jak żadnej władzy do tej pory. Najłatwiej to prostackie komentarze wstawiać.
mieszkanka dzielnicy