UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@zbadajsobiegłowę - Wydaje się, że nie do końca zrozumiałeś mój komentarz. Zasilanie wodą Ziemi tak wygląda, że zasoby wodne powstające z parowania oceanów i opadów w stosunku 95% do 5% to 100%. I to wszystko pozostaje w naszej umęczonej Ziemi, nigdzie nie ucieka. Problem polega na tym, że wciąż to nie pokrywa pełnego zapotrzebowania w wodę. Obecnie nie ma innych możliwości uzyskania wody. Chyba, że spełnią się prognozy związane z ociepleniem klimatu i oceany zaleją część lądów, ale i wtedy ta woda pozostanie na naszej planecie.
OrweyN