UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ja tam etk nie bronię ale osoba z komenta wyzej chyba nie wie gdzie mieszka.... ETk od lat zapraszało elblaskich muzyków do salonu letniego i grały tam róże elblaskie zespoły, jak ktos nie mysli to ma problem, google nie boli, skoro odpaliłem kompa a pewnie telefon i znalazłeż tę stronę aby dać swój bezpłciowy koment to znajdz google i odszukaj inne imprezy etk to sie przekonasz kto z elblaga grał, ludzie ależ wy jesteście zacofani czyżby beton poko od usska? zabetowani przez tvpoko i łonety efaenowskie haha