UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To My mamy nowego prezydenta miasta, od kiedy?No długie spanie nie popłaca czego jestem przykladem. Jak się kładłem spać to Portel ładował się Wróbleskiemu do dupy bez mydła, a tera nowy prezydent i coś nie bardzo łączy. Sprawa jest prosta zabrakło w elblągu wazelinki i mydła...
rycerz spod góry Chrobrego