UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W poprzednich latach również nie zawsze Urząd był reprezentowany przez prezydentów, natomiast zawsze na Salonie był obecny dyrektor Galerii. To ważne wydarzenie dla lokalnego środowiska artystycznego, które nadal stanowi główną grupę odbiorców działań Galerii. Widać, że Pani dyrektor jest bardzo pewna siebie - lub urzędników, skoro przed samym konkursem olała to wydarzenie. Tym samym pokazała jak ważna wśród jej innych licznych działalności jest praca w elbląskiej instytucji.