UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ten i wszystkie inne konkursy ogłaszane przez Prezydenta Miasta Elbląg to żart. W każdym z nich jest zapis który mówi o tym, że jak Prezydent wstanie danego dnia lewą nogą to może pokazać wszystkim piękny prosty środkowy palec i powołać na stanowisko kogokolwiek kto mu sie podoba. Popatrzcie na Muzeum. Było kilku kandydatów a powołał starca z "Teatru z miasteczka powiatowego". Te konkursy śmierdzą na odległość. To promowanie swoich.

tak myślę że to ściema