UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeśli mamy tak jak mamy to dzięki Lechowi Wałęsie Polska dziś jest 20stą gospodarką świata!!! Tylko Batyr może to zniszczyć a Wałęsie powinien mu buty czyścić. Lech Wałęsa to wielki człowiek i laureat Pokojowej Nagrody Nobla!!! Dziś Trampek i Netanjahu sobie wręczają pokojowego nobla a raczej nominację do nagrody. Trampek jak widać jest kompletnie wykolejony intelektualnie i geriatrycznie.