UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bzdur nie pisać, głupich komentarzy nie pokazywać! A tak poważnie - bardzo fajna inicjatywa, oby się udało! Tylko Panie Redaktorze Sebastianie, nie da się obskoczyć wszystkiego telefonem komórkowym! A szczególnie zdjęć!!! Tym bardziej, jak jest porównanie ze zdjęciami Pani Ani z rozgrywek II ligi siatkówki kobiet, a raczej dziewcząt! Jakość tych Pana "fotek" zniechęca do siatkówki - zarówno technicznie jak i kompozycyjnie! PortEL przyzwyczaił nas do innej jakości fotografii !!!

zdegustowany stefek