UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co to znaczy „pod usługi komercyjne”? Stragany z pamiątkami, czy może z truskawkami? A może żulek z watą cukrową będzie stał całe lato? Chyba że nasadzą kukurydzę i zrobią labirynt dla turystów? Nie powinno się z takich miejsc w środku miasta budować jakichś nowoczesnych rozwiązań?
asasasasasasssas