UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dokładnie, zawsze jak wraca uSSk i "partia obywatelska" to wraca pałowanie. Często zastanawiam się czy mam dzwonić do nich gdy mam problem czy sam to załatwić bo zanim przyjada to wszystko się po kościach rozejdzie :) w sumie mogę ich nie lubić ale płacę im i ich na moje szczescie w nieszczesciu obowiazkiem jest mi pomagać czy mnie lubią czy nie, to nie piekarnia a ochrona więc chronią mimo mieszanych uczuć. Ale często się zastanawiam czy warto dzwonić po nich bo system szwankuje, zaraz sprawa bedzie umorzona, nie wykryją sprawców bo im się nie chce albo to nie prestiż, więc coraz mniej szacunku. sa i wyjątki ale to w filmach :)