UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ale jak ktoś ci przyłoży albo okradnie to pierwsze co zrobisz, to zadzwonisz na policję :) różni są tam ludzie, jak to ludzie. Roboty im nie zazdroszczę, mają do czynienia z najgorszym elementem, najobrzydliwszymi sprawami i ludźmi. Jeśli nie mają odporności, to albo sami na psy zejdą, albo się wypalą i ta "emeryturka" to w zasadzie żadna łaska. Generalnie niewdzięczna robota, więc ok, że się komuś chce. Choć ichautorytet podupadł w ostatnich latach i teraz długo będą nadrabiali stracone zaufanie z powodu pałowania protestujących za wiadomej waadzy.