UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wczoraj w Lecie z Radiem pokazywano Elbląg i jego atrakcje. I fajnie. Zdziwiłam się jednak, gdy podczas wizyty w Aeroklubie i zachwalania jego osiągnięć, nikt nie wspomniał o samolocie, który od lat umila nam życie, brzęczy w weekendy nad miastem. Dziś tak jest od rana. Wczoraj pokazywano jak szybowiec jest wyciągany cichą wyciągarką. Normalnie to szybowce są ciągane tym brzęczącym samolotem i hałas jest potworny.