UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Zastanawia mnie fakt utożsamienia każdej krytyki czy innego zdania z pisowcami ?przeciez oprócz fanatyków czy wyznawców obu partyjnych ideologii są jeszcze normalni ludzie !!!" - A może - Zastanawia mnie fakt utożsamienia każdej krytyki konfy i pis czy innego zdania, tylko z LEWAKAMI? przecież oprócz fanatyków lewaków czy wyznawców obu partyjnych ideologii są jeszcze normalni ludzie, co nie ?!!!
Netkot