UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Chłopaki mają za czym tęsknić Mam pięćdziesiąt lat i znam z własnego doświadczenia lata osiemdziesiąte i kolejne. To najpiękniejszy czas w Polsce i na świecie. Potęga namiętności i wypływu najcudowniejszej muzyki. Dziś wszyscy już grają lata osiemdziesiąte choć mamy 2025 rok. Ta muzyka nigdy nie zginie. Grajcie jak Kurt Cobain czy Oasis, Pet Shop Boys czy Depeche Mode. Muzyka kultowa. Obecnie słucham Suffocating Minds/SFMD. Są genialni.