UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Czy - Napisz jak ekologicznie będą dowożone produkty do wytworzenia tego biometanu typu padlina, odpady roślinne, czy obornik i jakie piękne zapachy będą gdy kilkanaście takich ciężarówek z padlina będzie oczekiwało na odbiór, w lipcu przy 30 stopniach. Sam proces może i nie będzie aż tak uciążliwy, co i w to wątpię. Niech inwestor postawi sobie biometatownie u siebie w Krasinie i nikt nie będzie protestował, ma tam tyle wolnego pola na taką inwestycję
ggg